fbpx
0
Twój koszyk

Polecane produkty do domu i do prac ogrodowych na późną wiosnę i wczesne lato

Wiosna zbliża się do końca, lato się zbliża, a wraz z nimi coraz więcej prac domowych, około domowych i ogrodowych. Pomóc mogą przy nich rozmaite sprzęty. Dzięki nim uda Ci się zadbać i przygotować ogród, a także uporządkować dom. Poznaj polecane produkty z naszej oferty, które posłużą Ci pomocą.

Przedłużacz

Sprzętem, który na pewno przyda się podczas prac ogrodowych lub koło domu, jest przedłużacz. Pomoże on doprowadzić prąd do kosiarki, wiertarki, elektrycznego sekatora, grilla, ale też na przykład lamp oświetleniowych. Inny przedłużacz będzie Ci potrzebny do domu, inny do prac zewnętrznych. W tym drugim wypadku polecamy szczególnie przedłużacze bębnowe. Dzięki nim łatwo nawiniesz kabel. W bębnie znajdziesz także dodatkowe gniazdka do podpięcia sprzętu elektrycznego.

Sprawdź przedłużacze elektryczne w ofercie Montis

Przeczytaj też:

Jak wybrać przedłużacz ogrodowy?

Czy przedłużacz ogrodowy trzeba rozwijać do użycia?

Listwa przeciwprzepięciowa

Niezastąpiona przy podłączaniu rozmaitych urządzeń elektrycznych, z których będziesz korzystać przy porządkach, a które mogą być podatne na uszkodzenia wywołane na przykład burzą. Najlepiej zakupić bardziej odporną listwę z warystorem. Listwa, która będzie użytkowana na zewnątrz, na przykład przy okazji prac ogrodowych, musi być odpowiednio do tego przygotowana (zaślepki gniazd czy wytrzymała obudowa z właściwą klasą ochrony). Jeśli masz dzieci, dobrze byłoby, by listwa miała także zabezpieczenie przed nimi. Przyda się również dogodny wyłącznik.

Sprawdź listwy przeciwprzepięciowe w ofercie Montis

Rozgałęziacze elektryczne

Potrzebujesz jeszcze jednego urządzenia do porządków i prac ogrodowych lub przydomowych. Wepnij w gniazdko rozgałęziacz elektryczny. Zyskasz tym samym dodatkowe przejście dla prądu. Pamiętaj tylko, że koniecznie musisz zwrócić uwagę na moc i maksymalne obciążenie. Dobrym elementem jest wyłącznik, a jeśli rozgałęziacz ma trafić na zewnątrz musi spełniać odpowiednie normy oraz być wyposażonym w zaślepkę.

Sprawdź rozgałęziacze elektryczne w ofercie Montis

Latarka nagłowna

Idealnie sprawdzi się podczas porządków oraz prac ogrodowych czy garażowych. Po prostu nałóż ją na głowę, włącz i bierz się za naprawę czy inną pracę, mając zwolnione ręce. Do zajęć przy domu wystarczy moc świetlna do 200 lumenów. Powinna być też odpowiednio lekka solidna (nie może się uszkodzić podczas pracy, także na zewnątrz i przy deszczu). Dobierz także rodzaj zasilania według swoich potrzeb – niech Ci nie przeszkadza w pracach.

Sprawdź latarki nagłowne w ofercie Montis

Przeczytaj też:

Jaka latarka czołowa? Podpowiadamy, jak wybrać?

Sprawdź też inne produkty z oferty Montis i znajdź najlepsze do prac ogrodowych i około domowych wiosną / latem