fbpx
0
Twój koszyk

zwroty

zamówień

Ikona autorstwa flatart na Freepik

Procedura zwrotu towaru

Masz prawo do zwrotu zakupionego u nas produktu w ciągu 14 dni od momentu jego odbioru. Aby dokonać zwrotu, wystarczy skontaktować się z nami telefonicznie lub mejlem i wypełnić formularz odstąpienia od umowy. Oczywiście, jeśli produkt został zakupiony na firmę, także możesz go zwrócić, pod warunkiem przestrzegania 14-dniowego terminu.

 

Jeżeli zdecydujesz się na zwrot produktu z powodu jego uszkodzenia, braku kompletu czy opóźnienia w dostawie, które nie były zgodne z naszą obietnicą, koszt zwrotu pokryjemy my. W innych przypadkach, kiedy produkt po prostu nie spełnia Twoich oczekiwań, zwrot odbywa się na Twój koszt. Warto dodać, że nie przyjmujemy przesyłek wysłanych za pobraniem.

 

Zwracając produkt pamiętaj, aby dołączyć do paczki produkt w oryginalnym opakowaniu, wszystkie akcesoria, które były w zestawie, dowód zakupu oraz wypełniony formularz odstąpienia od umowy. Jeśli zakupiłeś produkt w zestawie z innymi produktami, konieczne jest zwrócenie całego zestawu. Jakikolwiek brak w zwrotnej przesyłce może wydłużyć procedurę zwrotu należności.

 

Zadbaj o odpowiednie zapakowanie zwracanych produktów. Dla ich bezpieczeństwa w transporcie warto użyć folii bąbelkowej czy makulatury, dbając jednocześnie, aby nie dzielić się w ten sposób swoimi wrażliwymi danymi. Jeśli wysyłasz produkt w oryginalnym opakowaniu transportowym, staraj się przekreślić lub usunąć starą etykietę.

 

W sytuacji, gdy zwracasz produkt bez oryginalnego opakowania, nadal możemy przyjąć Twój zwrot. Pamiętaj jednak, że brak opakowania może obniżyć wartość produktu, co z kolei może wpłynąć na zmniejszenie Twojego zwrotu. Po otrzymaniu zwróconego produktu, dokonamy zwrotu należnych środków na podany w formularzu numer konta w ciągu 7 dni roboczych.

 

W przypadku reklamacji uszkodzonego towaru, cała procedura została opisana w zakładce Gwarancja.

Adres do zwrotu:
„Lider-Hurt” Bogdan Maciąg Spółka komandytowa
ul. Ostrowiecka 128
27-200 Starachowice

 

Kontakt:
kontakt@e-montis.pl
tel. 690 155 830