fbpx
0
Twój koszyk

Świąteczne prezenty dla miłośników technologii i majsterkowiczów

Przygotowanie prezentów

Zastanawiasz się, co kupić pod choinkę miłośnikowi technologii? Geekowi, który wiele czasu spędza z komputerem lub elektroniką? Miłośnikowi majsterkowania, który potrafi wiele godzin spędzić w garażu albo warsztacie? Sprawdź nasze pomysły na prezent.

Więcej światła. Lampy i latarki

Przy różnego rodzaju zajęciach w domu i na zewnątrz przydaje się dobre oświetlenie. Pomaga się ono skupić i poprawnie wykonać odpowiednie zadania. Jeśli obdarowywana osoba dużo czasu spędza przy biurku, podaruj jej lampkę biurkową. Dla osoby, która często pracuje w garażu lub warsztacie warto podsunąć latarkę nagłowną, która uwolni obie ręce potrzebne przy pracy.

Więcej o latarkach i lampach dowiesz się z naszych innych artykułów:

Latarka akumulatorowa czy bateryjna – którą wybrać?

Jaka latarka czołowa do warsztatu?

Lampa Montis prezent

Dla graczy i geeków. Karty pamięci lub pendrive’y

Obdarowywana osoba ma dużo różnych plików (zdjęć, filmów, piosenek), które przechowuje nie tylko w chmurze? A może bawi się dronem lub gra na konsoli? W takim razie dobrym pomysłem na prezent może być karta pamięci lub pendrive. Pamiętaj, by taki nośnik pamięci był dopasowany do sprzętu, z którego dana osoba korzysta. A także odpowiednio szybki, wytrzymały i bezpieczny.

O wyborze tego rodzaju akcesoriów preczytasz w naszych tekstach:

Karta pamięci potrzebna? Podpowiadamy, jak ją wybrać

Jak wybrać pendrive na wakacje i do szkoły lub pracy?

Montis karta pamięci wytrzymała bezpieczeństwo danych 1

Porządek musi być – akcesoria do sprzątania i nie tylko

A może osoba, której chcesz zrobić prezent pod choinkę, lubi utrzymywać wszystko w idealnym porządku? Tyczy się to nie tylko stanowiska pracy, ale również na przykład wydatków za energię czy kontroli nad poszczególnymi urządzeniami? W takim wypadku polecane prezenty to coś, co pomoże w czyszczeniu komputera i akcesoriów (na przykład sprężone powietrze), zapanowania nad kablami (organizer), ale także w monitorowaniu pobieranej energii lub wyłączaniu sprzętów (miernik, programator).

Polecamy także nasz tekst:

Jak skutecznie ukryć kable? Kilka prostych porad

MT112 5

Sprawdź całą obecną ofertę Montis Polska i znajdź idealne propozycje świątecznych prezentów dla miłośników technologii i nie tylko